World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

280gsm 89%Полиестер 11%Spandex Elastane Rib плетена ткаенина 180cm LW26034

  • Издржливи и долготрајни
  • Растегнување и удобно
  • Разновиден и лесен за нега

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе