World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

190 gsm 50-броени бамбусови влакна ребрести ткаенина 95% бамбусови влакна 5% спандекс ткаенина за домашна облека

  • Мека и удобна
  • Дише и ја отстранува влагата
  • Издржлив и еколошки

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе