World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Ребро плетено

230gsm 95%Полиестер 5%Spandex Elastane Rib плетена ткаенина 155cm LW2219

  • Висока издржливост
  • Растегнувачка и удобна
  • Разновидност во различни апликации за облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе