World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

245gsm 95%Полиестер 5%Spandex Elastane Жакард плетена ткаенина 160cm TH38012

  • Трајни и долготрајни.
  • Растегнување и флексибилно.
  • Елегантно и стилски.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе