World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

240gsm 100% Памучна жакард плетена ткаенина 155cm TH38011

  • Висококвалитетен материјал
  • Издржлив и долготраен
  • Мек и удобен

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе