World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

220gsm 96%Полиестер 4%Spandex Elastane Жакард плетена ткаенина 145cm TH2210

  • Растегнува и удобно
  • Издржлив и долготрајно
  • Разновиден за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе