World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

230gm 64%Полиестер 33%Памук 3%Спандекс Еластан Жакард плетена ткаенина 175cm TH2142

  • Трајни и долготрајни
  • Растегнување и удобно вклопување
  • Разновидност за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе