World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

250 gsm Најлон тенка ткаенина со лента 75% најлон 25% спандекс спортска ткаенина

  • Лесна и издржлива.
  • Висока растегливост за удобно движење.
  • Својства за отстранување на влага за подобрена апсорпција на пот.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе