World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

200 gsm Најлонска пченкарна решетка ткаенина 83% најлон 17% спандекс брзо сушење ткаенина

  • Лесна тежина и дише
  • Растегнување и удобно вклопување
  • Брзо се суши и ја отстранува влагата

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе