World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

150gsm 98%Полиестер 2%Spandex Elastane Жакард плетена ткаенина 190cm TH38016

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе