World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

190gsm 100% Памучна жакард плетена ткаенина 160cm TH38008

  • Издржлив: Долготрајни и еластични.
  • Меки: Удобни и нежни за кожата.
  • Разновидност: Погоден за различни проекти за облека или декорација на домот.
  • li>

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе