World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

240 gsm Најлонска пченкарна решетка ткаенина 84% најлон 16% спандекс ткаенина за облека за јога

  • Лесен
  • Издржлив
  • Растеглив

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе