World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

200 gsm Најлон шарени јога ткаенина 80% најлон 3% полиестер 17% спандекс ткаенина за спортска облека

  • Трајни и долготрајни
  • Стегнувачки и флексибилен
  • Отфрлаат влага и дише

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе