World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

230gsm 33%вискоза 60%полиестер 7%спандек еластан жакард плетена ткаенина 165cm TH2151

  • Трајни и долготрајни
  • Удобно растегнување и флексибилност
  • Разновидност за различни апликации за облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе