World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

280gsm 90%Полиестер 10%Spandex Elastane Жакард плетена ткаенина 150cm TH2209

  • Трајни и долготрајни.
  • Растегливи и удобни.
  • Разновидни за различни видови облека.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе