World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

155 gsm Најлон 3D жакард ткаенина 83% најлон 17% спандекс Ултра лесна ткаенина

  • Лесна и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Растеглива и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе