World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

270gsm 95%Полиестер 5%Spandex Elastane Жакард плетена ткаенина 145cm TH2145

  • Лесна тежина и дише
  • Растегнување и удобно
  • Издржливо и долготрајно

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе