World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

280gm 100%Полиестер Жакард плетена ткаенина 160cm TH38003

  • Издржлив: долготрајна ткаенина поради нејзиниот висок GSM и полиестерски состав.
  • Разновидност: Погоден за различни апликации
  • како што е облека
  • тапацир
  • и декорација на домот.
  • Лесно одржување: Полиестерската ткаенина е позната по својата отпорност на брчки и собирање
  • што ја прави погодна за нега.
  • li>

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе