World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

250gsm 95%Полиестер 5%Spandex Elastane Жакард плетена ткаенина 145cm TH2230

  • Издржливи и долготрајни
  • Растегнување и удобно
  • Разновидност за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе