World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

200gsm 95%Полиестер 5%Spandex Elastane трико ткаенина 150cm ZB11009

  • Рашири и флексибилни
  • Лесни и дише
  • Издржливи и долготрајни

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе