World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

250gsm 95%полиестер 5%Spandex Elastane трико ткаенина 150cm ZB11003

  • Издржливи и долготрајни
  • Развитливи и флексибилни
  • Разновидни за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе