World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

160 gsm Најлон ребрести ткаенина 72% најлон 28% спандекс супереластична ткаенина

  • Издржливи и долготрајни
  • Развлечени и флексибилни
  • Лесни и дише

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе