World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плете со заклучување

160 gsm Најлон за обликување високо еластична ткаенина 58% најлон 42% спандекс ткаенина за јога облека

  • Трајни и долготрајни
  • Обезбедува одлично растегнување и флексибилност
  • Идеален за јога и други активности со висок интензитет.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе