World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Жакард плетено

260 gsm Најлон 3D ткаенина со конец 84% најлон 16% спандекс ткаенина

  • Издржлив и цврст
  • Растеглив и удобен
  • Сестран и повеќенаменски

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе