World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Трико плетено

200гсм 82%најлон полиамид 18%спандекс еластан трико ткаенина 150см ZB11012

  • Издржлив и долготрајно
  • Удобен и еластичен
  • Разновиден и погоден за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе