World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

155 gsm Најлон ребрести ткаенина 81% најлон 19% спандекс јога облека за облека

  • Трајни и долготрајни
  • Растегливи и флексибилни
  • Меки и удобни

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе