World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

220 gsm печатена најлонска ткаенина 75% најлон 25% спандекс ткаенина за облека за јога

  • Издржлив и долготрајно
  • Растегнување и флексибилно
  • Живописно и висококвалитетно печатење

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе