World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плете со заклучување

230 gsm Најлон двострана ткаенина 75% најлон 25% спандекс ткаенина за костими за капење

  • Лесен и издржлив
  • Растегнувачки и удобен
  • отпорен на избледување и хлор

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе