World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

165 gsm најлонска двострана ткаенина искривена плетена 74% најлон 26% спандекс ткаенина за јога облека

  • Издржливи и долготрајни
  • Се растегнува за максимална удобност
  • Диши и ја отстранува влагата

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе