World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

180gsm 86% најлон полиамид 14% Spandex Elastane Најлон ткаенина 160cm JL12028

  • Трајни и долготрајни.
  • Рашири и флексибилни.
  • Дише и удобно.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе