World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

170 gsm двојна јачина обична ткаење 73% најлон 27% спандекс ткаенина за костими за капење

  • Трајни и долготрајни
  • Стегнување и удобно вклопување
  • Брзо сушење и отпорно на хлор

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе