World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

170 gsm Најлонска ткаенина со отвор за игла 89% најлон 11% спандекс ткаенина за облека за јога

  • Лесна тежина и дише
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе