World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Најлон плетено

170gsm 88% најлон полиамид 12% Spandex Elastane Најлонска ткаенина 125cm JL12057

  • Издржлив и долготрајно
  • Растегнување и удобно вклопување
  • Погоден за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе