World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетено плете

200gsm 65%Полиестер 30%Памук 5%Spandex Elastane Slub плетена ткаенина 130cm ZJ2227

  • Трајни и долготрајни
  • Растегнување и удобно вклопување
  • Разновидност и лесна за нега

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе