World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетено плете

170gsm 100% Памучна плетена ткаенина 185cm KF992

  • Висококвалитетен материјал
  • издржлив и долготраен
  • дише и удобен

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе