World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетено плете

200gsm 94,7%Полиестер 5,3%Spandex Elastane Slub плетена ткаенина 150cm ZJ2236

  • Издржлив и долготрајно
  • Отфрлање на влага и дише
  • Се растегнува за удобно вклопување

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе