World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетено плете

195gsm 97%Полиестер 3%Spandex Elastane Slub плетена ткаенина 155cm ZJ2177

  • Висока издржливост
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Мека и удобна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе