World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Пике плете

180 gsm Кул памучна мониста ткаенина рамка 55% памук 40% полиестер 5% спандекс Спортска ткаенина Добавувач

  • Дише и удобно
  • Штита влага и брзо се суши
  • Растегнува и флексибилно

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе