World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Пике плете

210gsm 94%памук 6%Spandex Elastane Pique плетена ткаенина 165cm ZD2189

  • Мека и удобна.
  • Растегнувачка и флексибилна.
  • Издржлива и долготрајна.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе