World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Пике плете

270gsm 78,5%Памук 20%Полиестер 1,5%Spandex Elastane Pique плетена ткаенина 170cm ZD2180

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Растегната и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе