World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

Средна тежина 220 gsm плетена фротир памучна полиестер спандекс 81% памук 13% полиестер 6% спандекс

  • Мека и удобна: мешавината од памучен полиестер спандекс обезбедува меко и удобно чувство.
  • Издржливо и долготрајно: плетеното платно со средна тежина од 220 г. е издржливо и изработено да трае.< /li>
  • Растегнување и флексибилно: Вградувањето на спандекс (6%) овозможува еластичност и флексибилност во ткаенината.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе