World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

240gm Полиестерска памучна мешавина плетена француска тери 65% полиестер 35% памучна ткаенина за спортска облека

  • Издржливи и долготрајни
  • Меки и удобни
  • Идеални за употреба во спортска облека

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе