World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

240 gsm полиестер спандекс испреплетена фротир ткаенина 95% полиестер 5% спандекс спортска облека француска ткаенина

  • Истегнување и удобно
  • Издржливо и долготрајно
  • отпорно на пот и отстранување на влага

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе