World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

Средна тежина 220 gm 95% памук 5% спандекс памук спандекс плетена фротир ткаенина

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Растегната и флексибилна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе