World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

тешка 320gm памучна полиестер плетена фротир ткаенина 84%памук 16%полиестер 95 бои

  • Издржлив и долготраен материјал
  • Мека и удобна текстура
  • Широк опсег на живописни опции за бои

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе