World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

Тешка 320гсм плетена ткаенина за биополирачка ткаенина 95%памук 5%спандекс 75 бои

  • Висококвалитетна издржливост
  • Мека и удобна текстура
  • Разновидни опции за боја

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе