World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

Тешка плетена ткаенина за биополирачка ткаенина од 260 г. 95% памук 5% спандекс 140 бои

  • Мека и удобна
  • Издржлива и долготрајна
  • Широк избор на опции за бои

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе