World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Француски Тери

Со средна тежина 210гсм сомотска плетена фротир ткаенина 96%памук 4%спандекс 96 бои

  • Сестрано: може да се користи за разни парчиња облека и додатоци.
  • Удобно: мешавината од памук и спандекс нуди меко и еластично чувство.
  • Широк опсег на бои: овозможува широк спектар на опции за дизајн и персонализација.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе