World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

на залиха 180gm плетена обична ткаена ткаенина 94% вискоза 6% спандекс 4-насочно истегнувачко здолниште долна облека ткаенина производство на барање

  • Може да се приспособат за исполнување на специфични барања
  • Разновиден и погоден за различни апликации
  • Издржлив и долготраен материјал

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе