World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

280 gsm Најлон имитација на памучна ткаенина 90% најлон 10% спандекс тешка ткаенина

  • Издржлив: Цврстиот состав обезбедува долготрајна употреба.
  • Удобно: комбинира најлон и спандекс за меко и еластично чувство.
  • Разновидност: Погоден за различни тешки дежурни пријави.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе